Sprzedaż hurtowa paliw

Sprzedaż hurtowa paliw Lux-Motor Oil

Posiadamy bogatą ofertę skierowaną nie tylko do klientów detalicznych, lecz także odbiorców hurtowych. Proponujemy najwyższej jakości olej napędowy, olej napędowy arktyczny, certyfikowaną benzynę PB95, olej opałowy grzewczy, butle gazowe oraz LPG. Wszystko po to, aby nasi Klienci mieli jak największą możliwość wyboru. Gwarantujemy oszczędność czasu i pieniędzy. Zamówienia realizujemy przede wszystkim na terenie woj. mazowieckiego. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnego rozwiązania, a także elastyczne warunki współpracy i możliwość negocjacji cen.

Oferta

Olej napędowy

Proponujemy olej napędowy o optymalnych parametrach, który nadaje się zarówno do nowszych, jak i starszych typów silników. Hurtowa sprzedaż paliw w naszej ofercie to gwarancja oszczędności pieniędzy oraz czasu. Wybrane paliwa dostarczamy na terenie woj. mazowieckiego w ekspresowym tempie.

Olej napędowy arktyczny

Jest to specjalnie zaprojektowany olej napędowy, który swoje parametry zachowuje nawet podczas ekstremalnie niskich temperatur. Oleje napędowe najwyższej jakości w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych dostawców — grupy Orlen, oraz Lotos, co gwarantuje wysoką jakość produktu. 

Olej opałowy grzewczy

Oferujemy olej napędowy do celów opałowych, który spełnia wymogi wszystkich pieców nowej generacji. Optymalny proces spalania możliwy jest do osiągnięcia dzięki zastosowaniu unikalnej kompozycji dodatków oraz specyficznej formuły. Gwarancja odporności na działanie wody i utlenianie.

Benzyna bezołowiowa PB 95

W swojej ofercie hurtowej posiadamy benzynę bezołowiową 95. Jest ona przebadana w atestowanych laboratoriach. Wszelkie dokumenty potwierdzające jakość paliwa i spełniania przez niego norm są dostępne dla naszych klientów. Oferujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny. 

Butle Gazowe

W branży paliwowej liczy się przede wszystkim jakość. Swoim klientom proponujemy tylko paliwa spełniające wymagane normy. Kolejnym produktem w naszej ofercie są butle gazowe w różnych rozmiarach.

LPG

Po polskich drogach obecnie jeździ ponad milion samochodów zasilanych gazem, ich liczba stale wzrasta. Jako sprzedawca gazu płynnego proponujemy paliwo gazowe, które jest przyjazne dla atmosfery, środowiska, a przy tym dużo tańsze.

Jakość paliwa potwierdzona certyfikatami

Każda dostawa paliwa oprócz faktury, również na życzenie klienta może zawierać świadectwo jakości dostarczanego produktu. Naszą misją jest pomoc dla wszystkich branż, dlatego realizujemy dostawy na potrzeby budownictwa, rolnictwa, przemysłu, a także transportu. Zaopatrujemy się tylko w certyfikowanych naftobazach z jakością paliw Grupy Orlen, Lotos oraz BP.

Kontakty

Dyrektor Handlowy

Michał Frejlich

Dyrektor Strategiczny

Aneta Kozarzewska